Serdecznie zapraszamy do naszej stajni na rodzinne weekendy w siodle pod namiotem!!!!
 
Stajnia Nawojowa Góra  to wspaniałe miejsce na wypoczynek i przygodę. 
 
Możemy zaoferować  błogą ciszę, cudowne widoki, pasące się konie w zasięgu wzroku, szum i zapach lasu, śpiew ptaków i wieczorne ogniska….
Przyjeżdżając do nas z całą rodziną każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dla dzieci i dorosłych nie mających kontaktu z końmi oferujemy jazdy na lonży, szkolenie BHP, naukę siodłania, czyszczenia obsługi  konia, podstawy weterynarii... Wspólne karmienie i opiekę nad tymi cudownymi zwierzętami. Dla osób już potrafiących jeździć konno proponujemy wyjazdy w tereny lub treningi na ujeżdżalni, w tym treningi sportowe.
 
Dla tych, którzy nie chcą jeździć konno proponujemy zabrać rowery lub kijki  - są tu wspaniałe trasy rowerowe rozpostarte wśród lasów i wzgórz jurajskich oraz szlaki piesze. Blisko od nas do skałek wspinaczkowych, zamków „Orlich Gniazd”  i łowisk- to dla miłośników wędkarstwa.
Wieczorem proponujemy  relaks przy ognisku.
 
Każdy z gości przyjeżdża z własnym namiotem i jego wyposażeniem. Na terenie stajni znajduje się pole biwakowe z dostępem do bieżącej wody, toaletą i prądem. Lodówka i mikrofala jest do dyspozycji gości.  Udostępniamy również wiatkę, w której można przygotować sobie posiłek oraz miejsce ogniskowe. 
Pobyt rozpoczyna się w piątek od godziny 17:00 do niedzieli do godziny 15:00. 
 
W czasie  tego weekendowego pobytu zapewniamy 4  godziny jazdy konnej na ujeżdżalni lub w terenie dla osób samodzielnie jeżdżących, dla początkujących cztery 30 minutowe lonże lub 30 minutowe oprowadzanki na kucyku dla najmłodszych.  
 
Cena za cały weekendowy pobyt – 220zł za osobę.
 
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych jazd w cenie 50zł za zajęcia. 
 
Aby zarezerwować weekend w siodle prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy w celu potwierdzenia dostępności terminu a następnie o wpłatę zaliczki w kwocie 100 zł na poczet rezerwacji na nr konta:
nr konta: 57 1240 4243 1111 0010 9840 1739 w tytule przelewu: weekend w siodle i termin
 
ZAPRASZAMY
 

Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra k/KRAKOWA