Zapraszamy tych co mają troszkę więcej czasu. Kierunki proponujemy różne- choć głównie jedziemy penetrować Jurę Krakowsko-Częstochowską

Na koniu spędzamy około 5-8 godzin w zależności od trasy. W środku dnia robimy popas aby i konie i jeźdźcy mogli odpocząć.

Bagaże dowozi codziennie na miejsce noclegu samochód. Na konia bierzemy ze sobą suchy prowiant aby posilić się w południe i tylko podręczne bagaże. Na miejscu noclegu czeka na nas obiadokolacja, nocleg z pościelą i dostępem do łazienki ale w warunkach turystycznych ( wspólna sala, łóżka piętrowe lub materace)i śniadanie, na którym robimy sobie kanapki na południowy popas.

Wymagane umiejętności to swobodne przemieszczanie się w stępie, kłusie i w półsiadzie w galopie.

Rajdy odbywają się bez względu na pogodę. Kask jest obowiązkowy.


 RAJDY DLA DOROSŁYCH


28-29 WRZESIEŃ –  „DOLINKI „ trasa nastawiona głównie na zwiedzanie podkrakowskich dolinek. Wyjątkowo malownicza, mało wymagająca jeździecko. Nocleg w gospodarstwie Podskalny w Tomaszowicach.

Koszt 400złrajd plus 100zł nocleg          SĄ WOLNE MIEJSCA   


12-13 PAŹDZIERNIKA–  „ BABSKI RAJD”

Koszt 500zł          BRAK WOLNYCH MIEJSC


RAJDY CZTERODNIOWE:

15-18 SIERPNIA  Jak co roku spróbujemy zwiedzić zamek w Rudnie, Rabsztynie, pogalopować po pustyni Błędowskiej , przejechać wzdłuż przełomu rzeki Sztoły i  zachwycić się ostańcami. Nocleg w  Zawadzie lub Czernej i Sławkowie.

Koszt 800zł  rajd + 300zł nocleg       SĄ  WOLNE MIEJSCA   


RAJDY SZEŚCIODNIOWE:

13-18 CZERWCA–  „RAJD LEŚNIKÓW”.   BRAK WOLNYCH MIEJSC


14-19 LIPCA -  To najdłuższy z oferowanych przez nas rajdów dla dorosłych. Planujemy zwiedzić zamek w Rudnie, Rabsztynie i Ogrodzieńcu, pogalopować po pustyni Błędowskiej , przejechać wzdłuż przełomu rzeki Sztoły i  zachwycić się ostańcami. Nocleg w  Zawadzie lub Czernej, Sławkowie i Karlinie. Choć śpimy w tych samych miejscach trasa jest codziennie inna.

Koszt 1200zł  rajd + 520zł nocleg       SĄ WOLNE MIEJSCA   


 RAJDY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


DWUDNIOWE :

18-19 MAJA–  "FORT OLSZANICA" . Rajd dwudniowy do zaprzyjaźnionego klubu „Tabun”- tam nas jeszcze z rajdem nie było;) Uda nam się zamoczyć kopyta w Kryspinowie i pojeździć po krakowskim Lasku Wolskim. Nocleg w hoteliku zaaranżowanym w starym austriackim forcie.

Koszt 400złrajd plus 100zł nocleg          BRAK WOLNYCH MIEJSC 


 SIEDEM DNI W SIODLE:

24-30 CZERWCA -  To najdłuższy z oferowanych przez nas rajdów . Planujemy zwiedzić zamek w Rudnie, Rabsztynie i Ogrodzieńcu, pogalopować po pustyni Błędowskiej , przejechać wzdłuż przełomu rzeki Sztoły i  zachwycić się ostańcami. W Karlinie robimy dzień stacjonarny czyli śpimy tam dwie noce. Dzień czwarty będzie dniem z wyjazdem w teren ale już nie całodziennym podróżowaniem. Trochę i dzieci i konie odpoczną.   Nocleg w  Zawadzie lub Czernej, Sławkowie i Karlinie. Choć śpimy w tych samych miejscach trasa jest codziennie inna.  Z dziećmi jedzie instruktor i wychowawca.

Koszt 1300zł  rajd + 640zł nocleg       BRAK WOLNYCH MIEJSC  

 

 

Z CZASEM  POJAWIĄ SIĘ DODATKOWE TERMINY ZAPRASZAMY

 


Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra k/KRAKOWA